اطلاعيه مهم در خصوص تغيير شرايط شرکت کنندگان و تمديد مهلت ثبت نام

اطلاعیه دبیرخانه مسابقات داوری تجاری - مهم
 
نظر به درخواست و پیشنهاد تعداد زیادی از علاقمندان به شرکت در مسابقات و با درنظر گرفتن مشکلات فنی رخ داده در ساعات پایانی ثبت‌نام سومین دوره، و نیز با هدف افزایش امکان حضور تمامی علاقمندان در این رقابت‌ها، کمیته اجرایی مسابقات تغییرات زیر را تصویب و اعلام می‌نماید:

١- مهلت ثبت‌نام در سومین دوره مسابقات داوری تجاری تا ۱۵ دی ١٣٩٦ تمدید می‌گردد.

٢- جدول برگزاری مسابقات متناسب با تمدید فوق در اسرع وقت به روز آوری خواهد گردید.

٣- محدودیت سال‌های اشتغال وکلا حذف می‌گردد. لذا تمامی دانشجویان و دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد و دکترای حقوق، دانش‌آموختگان کارشناسی حقوق، کارآموزان وکالت و وکلای دادگستری، بدون محدودیت می‌توانند در این مسابقات شرکت نمایند. (به روال سابق، حداکثر نیمی از اعضای هر تیم می‌توانند از دانشجویان کارشناسی تشکیل گردد.)

٤- برای جلوگیری از تضییع حقوق تیم‌هایی که در موعد مقرر ثبت‌نام نمودند، تمامی تیم‌ها تا ۱۵ دی ۱۳۹۶ مجاز به ویرایش، حذف یا اضافه اعضای تیم و یا انصراف از شرکت در مسابقات خواهند بود.

٥- اعضای تیم‌های برگزیده سومین دوره مسابقات، یک یا ترکیبی از فرصت‌های زیر را دریافت خواهند نمود:

- اسامی ایشان از سوی دبیرخانه مسابقات به مرکز داوری اتاق ایران پیشنهاد می‌شود تا پس از انجام بررسی‌های تخصصی لازم و با رعایت مقررات مرکز، به لیست داوران جوان اضافه گردد.
- از سوی دبیرخانه مسابقات به مرکز منطقه‌ای داوری تهران معرفی می‌گردند تا پس از انجام بررسی‌های تخصصی لازم و با رعایت مقررات مرکز، فرصت یک دوره کارآموزی به ایشان اعطا گردد.
- از سوی دبیرخانه مسابقات به مراکز برگزارکننده معرفی می‌گردند تا پس از انجام بررسی‌های تخصصی لازم و با رعایت مقررات مرکز، امکان حضور (به عنوان مستمع) در یک جلسه داوری سازمانی واقعی به ایشان اعطا گردد.

 


برای ثبتنام در این دوره از مسابقات داوری تجاری، اینجا را کلیک نمایید.

برای پیگیری ثبتنام این دوره از مسابقات داوری تجاری، اینجا را کلیک نمایید.